0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Detali paieška

Detali paieška

Dabar lankosi

Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 130 svečiai(-ių) 

Atsiliepimai


Kviečiame palikti atsiliepimą apie Jūsų patirtį perkant pas mus!
Karin     09 Gegužė 2017 20:33 | Sweden
Great customer service, low prices and fast shipping. Highly recommended!
Zinaida     22 Lapkritis 2016 21:20 | Kaunas
Atradau šią parduotuvę 2013 m. Jos kolektyvas labai geranoriškai ir išsamiai padėjo man apsispręsti dėl prekių įsigijimo. Prekes gavau labai greitai. Isigijau džiovyklę Sedona. Džiovinu viską, daržoves, žoleles, vaisius,darau sveikuoliškus saldainiukus ir duonelę. O, be Vitamix nežinau, kaip ir gyvenau anksčiau.Naudoju jį kelis kartus per dieną. Prieš kelias savaites buvau parodoje "Moters pasaulis 2016" Kaune. Ir labai apsidžiaugiau,kad šios parduotuves kolektyvas irgi dalyvavo. Ypatingai noriu padėkoti Nodariui, už suteiktą greitą ir kvalifikuotą pagalbą. Labai ačiū, kad Jūs esate! Ir kad visi tokie šaunus.
Jurate Gerviene     16 Gegužė 2016 16:36 | Kaunas
Sioje parduotuveje esu pirkus ne viena karta.Labai maloniai nuteikia paslaugus aptarnavimas,ramus ir issamus atsakymai i rupimus klausimus,demesingumas kliento poreikiams.Ne visur sutiksi toki silta,rupestinga aptarnavima.Dekui Jums ir sekmes Jusu veikloje! :)
Irena     11 Birželis 2015 20:52 | vilnius
Gavau dovaną savo 50-mečio proga - puikųjį Vitamix smulkintuvą. Jau 4 metus džiaugiuosi jį turinti. Belieka įtikinti kuo daugiau žmonių – dovanokite šį brangų patikimą prietaisą kuo anksčiau jaunoms šeimoms, vaikų gimimo proga, savo mylimiems pagyvenusiems (dažniausiai ir sirguliuojantiems) šeimynykščiams ir draugams jų svarbių sukakčių proga. Dovanokite savo brangiems darbuotojams. Brangu, bet atsiperka: naudoju beveik kiekvieną dieną (gyvendama viena!), nes įpratau gaminti plaktinį (kokteilį) su lietuviškomis žolėmis: 40 proc. turinio žolė (pienė, garšva, varnalėša, dilgėlė, rasakila, trauklapis, žliūgė, dobilas, kviečių želmenys, morkų, burokėlių, moliūgo lapai, žiemą – salotos iš parduotuvės ar per vasarą surinktos ir sudžiovintos žolės), uogos, bananas, obuolys ar kriaušė. Ir prieskoniai dera: petražolė, aitrioji paprika, mėta, bazilikas, imbieras... Puikus maistelis kiekvieną dieną. Ir pačių natūraliausių ledų pasigaminsi ir sriubą suplaks iki šiltumo! Viskas natūralu, neperkaitinta, gyva!
Galindas     08 Birželis 2015 15:21 | Vilnius
Na, tas Vitamix, tai tikras stebūklas, jau gal 2-3 metus naudojame, tai visas sulčiaspaudes išdalinom kitiems. Nes Vitamix- tai skaidulų ir sulčių darinys - sakykim lietuviškai- plaktinis, nuostabiai veikia į sveikatą - jau net per liekna mano simpatija tapo ir rausvi skruostai bei sveikas žvilgsnis lydi jos veidą. Na, o kokias trintas sriubas su Vitamix-u iš įvairių daržovių ji gamina, pridėdama įvairių prieskoninių žolių ir šiaip prieskonių ir tik iki virimo pakaitina ir viskas- tiesiog jau dabar seilės varva.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Pabaiga >>
11 Atsiliepimai