Jei dėl tam tikros priežasties norite grąžinti, pakeisti ar pateikti garantiniam taisymui el. parduotuvėje Žaliavalgis.lt įsigytas prekes, prašome susiekti su mumis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba paštu, adresu: parduotuvė Žaliavalgis.lt, UAB Dovanų stotelė, Pamėnkalnio g. 1-2, Vilnius, 01116 Vilnius. Tel. pasiteiravimui +370 52611011.

Prekių, įsigytų el. parduotuvėje Žaliavalgis.lt, grąžinimas vykdomas pagal 2014 m. liepos 22 d. Nr. 738 Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisykles, Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso nuostatas.

Įsigijus elektros įrenginius prekybinėse patalpose, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka tai padaryti. Pirkėjui įsigijus elektros įrenginius nuotoliniu būdu ar sudarius sutartį ne prekybos patalpose, pilnai sukomplektuotą ir nepraradusią prekinės išvaizdos prekę galima grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo dienos.

Įsigijus tinkamos kokybės prekę pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo ne maisto produktų perdavimo jam pakeisti nusipirktus daiktus analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais. Jeigu keičiant daiktus susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas. Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas tik tuo atveju, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš UAB Dovanų stotelė.

Netinkamos kokybės prekės į tinkamos kokybės prekes keičiamos ir prekės grąžinamos Civilinio kodekso nustatytais atvejais ir sąlygomis. Pirkėjui grąžinus netinkamos kokybės prekę, pardavėjas įsipareigoja grąžinti jam už netinkamos kokybės prekę sumokėtus pinigus iš karto po netinkamos kokybės prekės priėmimo. Jei netinkamos kokybės prekės priėmimo metu pardavėjas neturi reikiamos grąžinti pinigų sumos, jie turi būti grąžinti pirkėjui ne vėliau kaip per 15 dienų nuo prekės priėmimo, jeigu pardavėjas ir vartotojas nesusitaria kitaip.

Prekės, kurios pirkėjui parduotos pagal vartojimo pirkimo-pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso nustatyta tvarka.

Grąžinant prekes, jos turi būti pilnai sukomplektuotos, tvarkingai supakuotos gamintojo pakuotėje. Prekių grąžinimas ar keitimas vykdomas adresu: parduotuvė Žaliavalgis.lt, UAB Dovanų stotelė, Pamėnkalnio g. 1-2, 01116 Vilnius. Prekių grąžinimo išlaidos tenka pirkėjui.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. +370 52626751, faks. +37052791466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybaos teritoriniams padaliniams apskrityse) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/