0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Hurom HP lėtaeigė sulčiaspaudė (baltos sp.)

Hurom galia - ne tik puikioje išvaizdoje. Geras kainos ir kokybės santykis!

Kaina: 279,00 €
Prekės aprašymas

Lėtai, tyliai ir efektyviai veikianti bei nedaug vietos virtuvėje užimanti Hurom HP lėtaeigė sulčiaspaudė patenkins visus Jūsų sulčių spaudimo poreikius: prietaiso galios užteks bet kam – apelsinų, lapinių daržovių, želmenų ir kt. sulčių spaudimui, migdolų pieno ar šerbeto gamybai. Unikalus Hurom HP lėtaeigis sraigtas išspaudžia sultis iki paskutinio lašo ir palieka beveik sausą minkštimą. Tokie puikūs rezultatai gaunami dėka gamintojo ištobulintos Antros kartos lėto spaudimo technologijos SST™ (Slow Squeezing Technology), įdiegtos šios sulčiaspaudės gamyboje. SST™ technologija sukurta, siekiant lėto bet stipraus dvigubo sraigto atliekamo vertikalaus spaudimo dėka maksimizuoti sulčių kiekį ir minimizuoti išspaudų kiekį, tuo pačiu nepažeidžiant svarbių maistinių medžiagų, spalvos ir skonio. Jokių aštrių kraštų, jokių džeržgiančių ašmenų.

HUROM HP sulčiaspaudės modelis tap pat išsiskiria iš ankstesnių modelių jame esančiu sieteliu: skylutės yra mažesnės, bet jų yra daugiau. Todėl Hurom HP drąsiai galima rekomenduoti žmonėms, mėgstantiems gaminti skaidrias sultis. Sietelis lengvai plaunamas, o išspaustose sultyse praktiškai nebesijaučia smulkių maisto dalelių.

Naujos kartos indukcinis variklis yra itin tylus ir vartoja tik 150 W elektros energijos, atlikdamas 43 apsisukimus per minutę.

Hurom HP lėtaeigė sulčiaspaudė yra saugi naudoti: dvigubi saugos jutikliai neleis prietaisui veikti, kol sulčių spaudimo kamera nebus pilnai ir tiksliai uždėta ant pagrindo. Integruota aušinimo sistema su ventiliacinėmis angomis apsaugo nuo perkaitimo. Latakas yra tokio dydžio, kad į jį netyčia nepatektų maži pirštukai. O svarbiausia yra tai, kad Hurom sulčiaspaudėse nenaudojami jokie ašmenys.

Kaip ir visas Hurom lėtaeiges sulčiaspaudes, Hurom HP sulčiaspaudę lengva plauti ir prižiūrėti. Daugumą sulčiaspaudės dalių pakanka praplauti po tekančiu vandeniu, o sieteliui išvalyti pakuotėje rasite patogų šepetėlį.

Garantinė priežiūra taikoma: buitiniam vartojimui - 5 metus varikliui, 2 metus dalims; komerciniam vartojimui - visam prietaisui 6 mėnesius.

Gamintojas: DongAh Ind Co., LTD, Pietų Korėja.


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote