0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
HUROM HH-2G Elite lėtaeigė sulčiaspaudė (bordinės spalvos)

Keturiasdešimties metų nuolatinio tobulinimo rezultatas - antros kartos lėtaeigė sulčiaspaudė spausti vaisių, daržovių, lapinių daržovių ar želmenų sultis

Kaina: 489,00 €
Prekės aprašymas

Hurom antros kartos lėtaeigės sulčiaspaudės (SST™) lėto spaudimo technologija. Naujoviška Hurom technologija yra 40 metų trunkantis sulčių spaudimo tyrimų rezultatas. Įprastose sulčiaspaudėse įrengti aštrūs, greitai besisukantys ašmenys, kurie sumala vaisius ir daržoves. Dėl to maistas kaista, oksiduojasi, sulčių spaudimo metu prarandama daug maistingųjų medžiagų ir fermentų. Hurom lėtaeigėje sulčiaspaudėje įdiegta patentuota technologija (SST™), kuri sulėtina spaudimo procesą, išlaiko žemą temperatūrą ir padeda išsaugoti natūralų vaisių, daržovių ir žalumynų skonį bei naudingąsias medžiagas.

Naujoviška sraigto konstrukcija ir variklis, kuris sukasi tik 43 apsisukimų per minutę greičiu, apsaugo sultis nuo oksidacijos ir išsaugo didelę dalį naudingųjų medžiagų. Naujasis Hurom Elite modelis, lyginant su ankstesniu HH 700 modeliu, pasižymi didesniu sulčių spaudimo našumu ir palieka pastebimai mažiau minkštimo. Nors apsukos yra beveik du kartus mažesnės nei ankstesniame HH 700 modelyje, tačiau naujajame Elite modelyje įrengtas sraigtas su dvigubais sparneliais atlieka dvigubą pjūvį, todėl nesulėtina sulčių spaudimo proceso ir užtikrina dar didesnį naudojimo patogumą.

Naujoviškas būgnas su svirtimi minkštimui ir minkštimo išleidimo anga. Gamintojas iš naujo sukūrė visą būgno bloką ir pridėjo svirtį minkštimui. Ankstesniuose modeliuose buvo įrengta minkštimo išleidimo angos sklendė, kurią valdė būgno kreipiamosios pagrindas. Nuo šiol šią funkciją galima valdyti iš priekio įvairiais lygiais. Su naująja svirtimi minkštimui ir uždaromu sulčių dangteliu galite lengvai spausti sultis ir vaisių kokteilius, parenkant savo skoniui tinkamiausią minkštimo kiekį. Šiame modelyje minkštimo išleidimo latakas yra didenis, todėl rečiau užsikemša.

Naujoviška ašmenų valymo sistema. Naujoji ašmenų valymo sistema pakeitė ankstesniuose modeliuose buvusį sraigto krumpliaračio mechanizmą, todėl sistema tapo labiau integruota, rečiau užsikemša, taigi valyti prietaisą galima rečiau, tuo pačiu lieka mažiau galimybių pažeisti detales.

Paprastas valymas. Hurom valymas yra itin paprastas. Jei norite išskalauti sulčiaspaudę prieš spaudžiant kitokias sultis, tereikia įpilti vandens į veikiantį prietaisą ir uždėti sulčių dangtelį. Vanduo praplaus didesnę dalį minkštimo ir sulčių likučių. Hurom Elite modelio sulčiaspaudės komplekte yra du valymo šepetėliai, iš kurių vienas turi nuimamą mažesnį šepetėlį, kuriuo galima išvalyti sunkiau pasiekiamas vietas. Nauja būgno ir sraigto konstrukcija yra lengvai valoma, po sulčių spaudimo ant jų lieka mažiau likučių. Ant būgno ir filtro esančios kreipiančiosios žymės palengvina visų prietaiso dalių surinkimą ir išrinkimą.

Sulčiaspaudės komplektacijoje yra: parindinis įrenginys su grūstuvu, stovas dalims, indas sultims, indas išspaudoms, smulkus ir stambus sieteliai, apvalus ir plokščias valymo šepetėliai, prietaiso naudojimo instrukcija.

Garantinė priežiūra taikoma: buitiniam vartojimui - 5 metus varikliui, 2 metus dalims; komerciniam vartojimui - visam prietaisui 6 mėnesius.

Gamintojas: DongAh Ind Co., LTD, Pietų Korėja.

Hurom HH-2G Elite lėtaeigę sulčiaspaudę galite apžiūrėti parduotuvėje Žaliavalgis.lt, įsikūrusioje Vilniuje, Pamėnkalnio g. 1.

Sulčiaspaudę užsakyti galite ir paskambinę tel.+370 52611011 (darbo dienomis 10-18 val., šeštadieniais 11-15 val.).

Norite įsigyti Hurom HH-2G Elite išsimokėtinai? Dabar tai galite padaryti net neišėję iš namų! Plačiau skaitykite čia: Lizingo sąlygos.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Neseniai žiūrėjote