Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

E-mail
Sedona Combo maisto džiovintuvas, 9 plastiko padėklų

Modelis Sedona Combo SD-P9150

Price: 599,00 €
Product Description

Aukščiausia žaliojo džiovinto maisto kokybė Jūsų namuose!

• Kompiuterizuotas skaitmeninis valdymas
• Dviejų pakopų nuoseklus temperatūros laikmatis
• Dvejopa vėdinimo technologija
• Durelės su stiklu
• Vidinis LED ekranas
• Korpusas ir padėkliukai be bisfenolio A
• Padėklas trupiniams surinkti
• Veikia itin tyliai

Sedona Combo devynių padėklų skaitmeninis žaliojo maisto džiovintuvas lengvai ir elegantiškai džiovina maistą išsaugodamas natūralią maistinę vertę bei skonį nenaudojant jokių dirbtinių konservantų.

Sedona Combo maisto džiovintuvas savo komplektacijoje turi tokius priedus: skaitmeninį termostatą, dvejopą ventiliatoriaus technologiją, nerūdijančio plieno rankeną ir permatomas stiklines dureles. Visos šios dalys lemia neprilygstamą kontrolę ir tylų veikimą.

Su revoliuciniu dviejų pakopų nuoseklios temperatūros laikmačiu jūs dar labiau valdote visą procesą. Tam tikrų vaisių ir daržovių, sudėtyje turinčių didelį kiekį vandens, džiovinimas reikalauja aukštesnės pradinės džiovinimo temperatūros tam, kad būtų išvengta fermentacijos. Dėl didelio vandens kiekio vidinė maisto temperatūra kyla itin lėtai. Pradedant džiovinimo procesą aukšta temperatūra ir jos sumažinimas proceso pabaigoje padeda išsaugoti vertingas maistines medžiagas. Ko gero jūs esate įpratę nusistatyti žadintuvą, kad nepamirštumėte, kad jau laikas sumažinti temperatūrą. Su dviejų pakopų nuoseklios temperatūros laikmačiu tai daroma automatiškai, todėl galite pamiršti priminimus ir žadintuvus.

Sedona Combo maisto džiovintuvas tiksliai ir veiksmingai paskirsto įkaitusį orą maisto džiovinimui geriau ir tolygiau palyginus su kitais džiovintuvais. Sedona yra vienintelis džiovintuvas, kuris siūlo absoliučiai skaitmeninį valdymo pultą, kurio dėka yra kontroliuojami visi jūsų maisto džiovinimo procesai. Tiksliai nustatytoma norima temperatūra tarp 30 laipsnių Celsijaus ir 68 laipsnių Celsijaus. Laikmatis gali būti nustatomas 99 valandoms arba 150 valandų nepertraukiamo džiovinimo režimui. Taip pat, tai bene vienintelis džiovintuvas turintis apsaugą nuo perkaitinimo, kuri užtikrina, kad temperatūra nepakils aukščiau nei nustatėte. Dvejopa ventiliatoriaus technologija: Du skaitmeniniu būdu reguliuojami ventiliatoriai padalina įrenginį į du džiovinimo skyrius, taigi, džiovintuvas gali būti naudojamas pilnu arba daliniu pajėgumu - jūs galite rinktis, ar džiovinsite keturis, penkis ar visus devynis padėkliukus vienu metu. Sedona džiovintuvas turi patogias stiklo dureles, pro kurias jūs galite stebėti džiovinimo procesą jo nepertraukdami. Tam, kad jūs kuo ilgiau išlaikytumėte šį maisto džiovintuvą tvarkingą, pasitarnaus ir dėklas trupiniams. Sedona Combo džiovintuvo dalių (juodame korpuse, plastikiniuose padėkluose, tinklelyje ir džiovinimo lakštuose) sudėtyje visiškai nėra sveikatai žalingo bisfenolio A. Turi keletą orlaidžių, kad būtų sukurta pastovi efektyvi šilto oro srauto cirkuliacija.

Su Sedona Combo džiovintuvu jūs praleisite mažiau laiko nerimaudami, o daugiau laiko galėsite skirti gyvenimui ir kitiems smagiems dalykams!

Sedona Combo džiovintuvui suteikiama 2 metų garantija buitiniam naudojimui, 6 mėnesiai komerciniam naudojimui.

Techniniai duomenys:

* Dydis mm: 370 x 430 x 500 (aukštis/plotis/gylis)
* Galia: 600 W
* Svoris: 12 kg
* Įtampa: 220 V
* Dažnis: 50 Hz
* Padėklo dydis cm: 385 x 330 (plotis/gylis)
* Galima džiovinimo temperatūra: nuo 30 iki 68 laipsnių.

Gamintojas - Tribest Corporation, JAV. Pagaminta Pietų Korėjoje.

Sedona džiovintuvą į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius bei kitus miestus, miestelius ir kitas vietoves pristatome nemokamai. Džiovintuvą tiesiai Jums į namus ar biurą pristatys kurjerių tarnyba.

Sedona džiovintuvą galite apžiūrėti parduotuvėje Žaliavalgis.lt, įsikūrusioje Vilniuje, Pamėnkalnio g. 1.

Džiovintuvą užsakyti galite ir paskambinę tel. +370 52611011 (darbo dienomis 10-18 val.).

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Related products

Recently viewed