Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

E-mail
Himalajų druska smulki, Natur Hurtig, 1 kg

Price: 5,39 €
Product Description

Natūrali, nerafinuota, be priedų smulki Himalajų druska.

Himalajų druska susidarė prieš 500 milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms ir glūdi žemėje 300-600 m. gylyje, apsaugota nuo aplinkos poveikio.

Tai yra visiškai natūrali, neapdorota ir chemiškai nevalyta druska. Joje yra apie 80 elementų, ne tik natrio chloridas, jodas ir vanduo, kaip įprastinėse stalo druskose.

Himalajų druska rekomenduojama naudoti ne tik maistui, mineralinės druskos gėrimams (sūrymams), bet ir plauti akims, nosiai, pilti į vonią (balneoterapijai). Šiais atvejais ruošiamas 1% druskos tirpalas. Himalajų druskos vonia - detoksikuoja, jaunina, atpalaiduoja, stipriai drėkina odą, palankiai veikia esant odos problemoms - dermatitams, niežėjimui.

Sudedamosios dalys: 100% druska, natūrali, nerafinuota, be priedų.

Natūrali druska geriausiai atskleidžia savo savybes ir geriausiai pasisavinama mūsų organizmo, kai vartojama ištirpinta vandenyje. Tam ruošiamas prisotintas druskos tirpalas (tirpalas, kuriame daugiau druskos nebetirpsta) – 27 g druskos (kupinas valgomasis šaukštas) 100 ml vandens. Šio tirpalo vartojamas 1 arbatinis šaukštelis stiklinei vandens.

„Natur Hurtig“ druska yra iš vienos seniausių druskos kasyklų Himalajų papėdėje, kurioje jau 2000 metų druska tradiciniu būdu kasama, rankiniu būdu rūšiuojama, plaunama, džiovinama saulėje ir sumalama. Kasant druska nesprogdinama. 
Atsakingos institucijos tikrina druskos kokybę Vokietijoje, kur šio prekinio ženklo Himalajų druska pripažinta tinkama prekiauti ekologiško maisto parduotuvėse. „Natur Hurtig“ kasyklose nėra vaikų darbo. „Natur Hurtig“ priklauso "Salt Health International" organizacijai, kuri rūpinasi kasyklų darbuotojų šeimų gerove.

Natūrali druska lengvai pritraukia vandenį, todėl laikyti ją reikia sausoje vietoje. Jeigu aplinkoje daug drėgmės, įberkite į druskos pakelį truputį ryžių.


Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Grynasis kiekis 1 kg.

Kilmės šalis: Pakistanas.

Gamintojas: Natur Hurtig, Vokietija.


***********

Himalajų druska yra visiškai natūrali ir neperdirbta, jos poveikis iš esmės skiriasi nuo stipriai perdirbtų plačiai naudojamų analogų (panašiai kaip rafinuotas cukrus ir natūralūs cukrūs, balti miltai ir pilno grūdo nevalyti miltai, rafinuoti aliejai ir šalto spaudimo aliejai).
Analizuojant Himalajų druską per mikroskopą, matoma taisyklingų kristalų struktūra, kuri yra lengvai organizmo pasisavinama ir tai lemia jos didelę energetinę vertę. Ši kristalinė struktūra susiformavusi per daugelį metų veikiant dideliam slėgiui (beje, rafinuojant druską aukštoje temperatūroje kristalinė struktūra iš esmės keičiasi).

Austrijos Graco Universiteto atliktame tyrime apie Himalajų druskos ir vandens poveikį sveikatai buvo lyginami tiriamieji, 9 savaites gėrę skirtingų rūšių vandenį bei vartoję skirtingų rūšių druską. Vartojusieji vandenį su Himalajų druska (prisotintą druskos tirpalą, skiestą vandeniu) pajuto bendrą gyvybingumo, energijos padidėjimą, pagerėjo dėmesio koncentracija, sumažėjo kraujo spaudimas, sumažėjo blogojo cholesterolio kiekis kraujyje, turintys viršsvorio numetė vidutiniškai 4 kg. Pastebėti teigiami pokyčiai įvairių organizmo sistemų funkcionavime (tame tarpe kvėpavimo, šalinimo, odos ir kt.). Su šiuo ir kitais Himalajų druskos tyrimais plačiau galima susipažinti Dr. B. Hendel M.D. ir P. Ferreira knygoje "Water & Salt – The Essence of Life" (knygos aprašymas su ištraukomis http://www.himalayancrystalsalt.com/specialties.html).

Ne visa Himalajų druska tinka maistui. Yra ir pramoninės druskos, kuri kasama sprogdinant kalnus, fasuojama garažuose. Nors išoriškai ji atrodo taip pat, tačiau geriau paieškojus galima rasti garažinio pakavimo įrodymų (pvz., žemių, šepečių šerių). Be abejo ji yra gerokai pigesnė.

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Recently viewed

Himalajų druska smulki, Natur Hurtig, 1 kg
5,39 €
Results 1 of 1 Show more