Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

E-mail
"Prieskoninių augalų ir jų vartojimo žinynas"

Autoriai: Kęstutis Obelevičius, Silvija Petkevičiūtė, Erika Šeinauskienė

Price: 7,49 €
Product Description

Lietuvių autorių parengtame žinyne aprašomi dauguma dažniausiai auginamų ir vartojamų mūsų ar šiltųjų kraštų prieskoninių augalų, taip pat mažiau žinomi, savaiminiai ar rečiau auginami senieji vietiniai augalai. Leidinyje rasite ir laukinių, mūsų miškuose, pievose, ganyklose, paupiuose, paežerėse augančių augalų, kurie nuo senų senovės buvo vartojami kaip prieskoniai Lietuvoje. Plačiau aprašytos 202 augalų rūšys, dar kelios dešimtys rūšių paminėtos šalia aprašomų giminingų augalų.

Žinyne pateikiama bendrų žinių apie prieskonių istoriją, auginimą, apibūdinama prieskoninių augalų išvaizda, gyvenimo forma ir būdas, auginimo ir dauginimo ypatumai mūsų šalies klimato sąlygomis, nurodomos maistui ir kitoms reikmėms vartojamos augalo dalys ir jų savybės. Knygoje gausu originalių ir įdomių kitų šaltinių receptų, patarimų, kaip kokius prieskonius vartoti.

Techniniai duomenys:

Puslapiai

252

ISBN

9789955371274

Formatas

16 x 22, kieti viršeliai

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Recently viewed