Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

E-mail
Excalibur maisto džiovintuvas, 5 padėklų be laikmačio

Modelis: Excalibur 2500EC

Price: 319,00 €
Product Description

Jau 30 metų sveikuolių bei žaliavalgių virtuves užkariavęs Excalibur džiovintuvas yra ne veltui toks mėgstamas – jis pasižymi kokybe, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Excalibur vaisių ir daržovių džiovyklė su 5 padėklais – tai puikus pasirinkimas nedidelėms šeimoms ar sodininkams, auginantiems savo vaisius bei daržoves, kuriuos norisi išsaugoti ilgesniam laikui.

Excalibur 5 padėklų džiovyklėje yra įdiegta horizontali džiovinimo sistema, ventiliatorius patalpintas ant galinės vidinės džiovintuvo sienelės, kas užtikrina tolygų ir kokybišką rezultatą. Džiovinimo metu vėsus oras yra traukiamas vidinės galinės sienelės link, čia jis sušildomas ir paskirstomas tolygiai po visus padėklus. Sušildytas oras pašalina drėgmę iš produktų ir yra pašalinamas pro prietaiso priekyje esančius plyšelius.

Reguliuojamo termostato dėka galite pasirinkti pačią tinkamiausią temperatūrą kiekvienai maisto rūšiai džiovinti:

Žaliam maistui (RAW) - 41° C
Duonos tešlos kildinimui - 43° C
Jogurto gamybai - 46° C
Daržovėms - 52° C
Vaisiams, vaisių suktinukams - 57° C
Mėsai/žuviai - 74° C

Excalibur džiovintuve galite džiovinti net ir nesupjaustytus vaisius ar daržoves, nes padėklus galite išimti. Ši savybė itin naudinga ir tuomet, kai norite maistą pašildyti, pagreitinti rūgimo procesą (pavyzdžiui ruošiant raugintus kopūstus), ruošti jogurtą.

Excalibur padėklai yra pagaminti su lanksčiais ir lengvai plaunamais tinkliniais padėklais. Kadangi padėklai yra kvadrato formos, juose telpa daugiau produktų nei apvaliuose džiovintuvuose. Standartinėje komplektacijoje yra 5 polikarbonato padėklai, kuriuos galite plauti indų skalbyklėje. Kiekvieno padėklo dydis – 38,5 x 38,5 cm, bendras džiovinimui skirtas plotas 0,61 m2Padėklų tinklelių sudėtyje nėra sveikatai kenksmingo bisfenolio A (BPA free).

Norint džiovinti duoneles, vaisių tyreles ar kitus skystus produktus rekomenduojame papildomai įsigyti daugkartinius Paraflexx džiovinimo lakštus.

Techniniai duomenys:

Spalva: juoda;

Išmatavimai: gylis 53 cm (kartu su durelių rankenomis, neskaičiuojant durelių rankenų - 50 cm), plotis 42 cm, aukštis 22 cm (įmontuojant prietaisą į baldus rekomenduojamas 10 cm atstumas nuo prietaiso galinės sienelės ir viršaus iki baldo sienelės).

Svoris: 6,4 kg.

Galia: 400 W, 230 V.

Garantija – 2 metai buitiniam vartojimui, 6 mėnesiai komerciniam vartojimui.

Excalibur džiovintuvą į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius bei kitus miestus, miestelius ir kitas vietoves pristatome nemokamai. Džiovintuvą tiesiai Jums į namus ar biurą pristatys kurjerių tarnyba.

Excalibur 2500EC džiovintuvą galite apžiūrėti parduotuvėje Žaliavalgis.lt, įsikūrusioje Vilniuje, Pamėnkalnio g. 1.

Džiovintuvą užsakyti galite ir paskambinę tel. +370 5 2611011 (darbo dienomis 10-18 val., šeštadieniais 11-15 val.).

Gamintojas: Excalibur Products, JAV.

Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Related products

Recently viewed