Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuClose
0

There are no products in your cart

E-mail
GEO trijų aukštų daigykla

Price: 26,95 €
Product Description

Lengvas, saugus ir patogus būdas veiksmingai daiginti visų rūšių sėklas, grūdus ir ankštinius augalus namų sąlygomis. Speciali konstrukcija užtikrina tolygią oro cirkuliaciją ir drėgmę, geresnį drenažą, taigi sėklos sudygsta greičiau ir patogiau.

Kaip naudoti: pakuotėje 4 plastiko indai. Apačioje padėkite indą be puslankio angelių – į jį nutekės vanduo, kai drėkinsite sėklas. Virš jo, centre, dėkite komplekte esančius kaištelius, įtvirtinkite, 1, 2 ar 3 daiginimo indus (su puslankio angelėmis), priklausomai nuo to, kiek sėklų norite daiginti. Kiekviename inde galima daiginti keturių skirtingų rūšių sėklas.

Kaip daiginti: pamerkite sėklas į vandenį nakčiai. Kitą dieną sėklas nuskalaukite po tekančiu vandeniu ir tolygiai išdėliokite daiginimui skirtame inde. Laikykite kambario temperatūroje, šviesioje patalpoje, bet saugokite nuo tiesioginių spindulių. Bent 2 kartus per dieną (rytais ir vakarais) sudrėkinkite sėklas, perliedami 1 st. vandens, kol sudygs (3–5 dienas, priklausomai nuo sėklų rūšies). Daiginant didesnį kiekį sėklų, svarbu jas kiekvieną kartą sumaišyti, kad visos sėklos būtų sudrėkintos. Sėklos valgomos iš karto sudygusios, galima laikyti šaldytuve apie savaitę. Prireikus, prieš valgant nuvalykite sėklų apvalkalus nuo daigų.

Kaip daiginti pipirnių, gražgarsčių, linų, bazilikų sėklas: mirkykite sėklas 1 valandą, išdėliokite inde. Pirmąsias 3–4 dienas laikykite vos drėgnas (atidžiai drėkinkite ar apipurkškite 5–6 kartus per dieną, vėliau 2–3 kartus per dieną). Daigai bus paruošti vartoti per 8-10 dienų.

Dėl itin gero daigumo, rekomenduojame daigykloje daiginti Germline ar GEO sėklas daiginimui.

Daigyklos dydis: daiginimo padėklo diametras 20 cm., daigyklos bendras aukštis 19,5 cm.

Gamintojas: Bavicchi s.p.a., Italija.Customer Reviews
Customer Reviews:

There are yet no reviews for this product.
Please log in to write a review.

Login

Recently viewed

GEO trijų aukštų daigykla
26,95 €
Results 1 of 1 Show more